Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Gorąco polecam! Zleciłam wykonanie graweru - kontakt ze wykonawcą bardzo dobry, wszystko można sprawnie ustalić, bardzo sympatyczny pan nastawiony na szukanie rozwiązań. Aż miło się współpracowało! Greer wykonany sprawnie, w bardzo ładny sposób. Wszystko elegancko zapakowane, podpisane. Z pewnością wrócę! ~ Hanna W
Pieczątki wykonane świetnie! Sam proces zamówienia był łatwy i szybki. Wysokiej jakości produkt otrzymałem terminowo. Obsługa bardzo pomocna (komunikowałem się z Andrzejem), odpowiada na wszystkie - także te nie najmądrzejsze - pytania. Polecam Barwy Reklamy każdemu! ~ EIDEDUPL
Pierwszy raz skorzystaliśmy z usług firmy Barwy Reklamy, ale na pewno nie ostatni raz. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, czas realizacji błyskawiczny, jakość wykonanych kubków, koszulek i długopisów na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecamy ~ Justyna G
Zamówiłam pieczątki dla mojej firmy w Barwy Reklamy i jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania. Pieczątki są solidne, trwale i precyzyjnie wykonane, co sprawia, że są idealne do codziennego użytku w biurze. Polecam ~ Pola C
Zamawiałam kubki ze zdjęciem oraz poduszki z wlasna grafika- wyszły super ! Rewelacyjna jakość nadruku i bardzo profesjonalna obsługa. Polecam Barwy Reklamy i na pewno wrócę z kolejnym zleceniem :) ~ Justyna R
Pan z BarwReklamy wykonał mi gadżety EXPRESOWO! Uratował w sytuacji gdzie inna firma zawaliła, a wszystko w niecałe 24 godziny ! Świetny kontakt! Firma godna polecenia! ~ W. S
Mega profesjonalna firma. Kubki sliszczne. Dziękuję w i mieniu Julki jak rodziny. Aby więcej takich osób o tak wspaniałym sercu. ~ Łukasz Z
Dziękujemy za pięknie wykonane kubki .Są mega śliczne .Wyraźne zdjęcia super Szybko zrobione Polecam napewno wrócę 👍👍 ~ wanda b
Chcialabym polecic Fototapety z Barwy Reklamy! Bardzo dobra jakość, idealny wydruk i fachowa obsługa. Podziękowania dla p.Andrzeja za pomoc! ~ Marzena G
Polecam serdeczne odebrałam kubki z własną grafilka dla Julki 🥰 Kubeczki sa przepiekne !!!. pozdrawiam całą firmę 😉 ~ Izabela B
Dziękujemy z całego serca za podarowanie i zrobienie charytawnie kubeczków na licytację dla Julki z zespołem Retta ~ Beata D
Extra zawieszke dostał mój pies dzięki projektowi i wykonaniu p. Andrzeja. Szybko i pięknie. Polecam ~ Ziuter76 F
Bardzo dobra, szybka realizacja. Profesjonalna obsługa, gadżety są należytej jakości. Na pewno skorzystam ponownie, polecam! ~ Olga B
Profesjonalna obsługa i zlecenie wykonane na najwyższym poziomie. Polecam innym i dziękuję! :) ~ B P
Location is placed near Wałbrzyska street, parking is also on the street and there is a gate to pass through easily. I took a photo because Its located close to entrance ~ Krzysztof B
Świetny kontakt. Realizacja na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie!!! ~ Joanna B
Świetne gadżety jestem naprawdę zadowolona super jakość, będę korzystać w ponownie ~ Iwona Z
Mega profesjonalizm. Zamówienia zawsze na czas . ~ Kuba W
Szybko, dokładnie i profesjonalnie! Polecam! 10/10 ~ Damian T
Polecam ~ Maria N

Znajdź nas w mediach społecznościowych